неделя, 1 април 2012 г.

НЕФТОХИМИК направи важна крачка към завръщането в "А" група!

НЕФТОХИМИК успя за втори път да победи отборът на Любимец. Това стана отново с 3:1, както се случи и в последния мач между двата отбора. Така отборът успя да се приближи доста близо до заветната цел - "А" група. Голмайстори за отбора бяха Адриан Олегов (11-та минута), Любомир Божинов (60-та минута) и Петър Колев (71-та минута), почитното попадение за Любимец отбеляза Марио Близнаков.
  С тази важна победа, над пряк конкурент за "А" група, шейховете делят второто място именно с отбора на Любимец и са само на точка зад лидера, във временното класиране - Етър.
  Следващата седмица на НАФТАТА и предстои изключително важно гостуване на Ботев, като мачът най-вероятно ще се играе в с. Брестник. Нека всеки зелен фен да подкрепи отбора в този важен момент! Всеки желаещ може да се възползва от екскурзията, организирана от фенклуба на зелените. Цената е 15 лв., а тръгването е в 11:30 ч., на 7.04.2012 г. (събота).